0
MOD_VIRTUEMART_CART
 x 
MOD_VIRTUEMART_CART_EMPTY
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

БРЕНД FELTA


FELTA - бренд, заснований у 2014 році талановитим українським дизайнером Тетяною Долубековою, чий стиль вигідно відрізняється від широкого загалу своєрідним поєднанням эклектики та сучасних тенденцій. Спрямованність на етнічні слов'янські мотиви придає одягу відчуття натхнення, піднімає настрій і дарує ковток радості в буденній метушні.

В основу бренда покладено повсть, надзвичайно пластичний, екологічно натуральний та універсальний матеріал. Раніше валяння було ремеслом, наш бренд ставить фелтинг на новий рівень. Завдяки новаторству і технічним можливостям сучасності цей процес знайшов нове звучання: по'єднання вовни з шовком, декоративними волокнами бамбука, віскози, трав та рослин і навіть металу та скла, що надає неперевершені можливості, різноманітні форми, фактур і стилістики кольору.

Бренд «Felta» - створює сучасний одяг та аксесуари прет-а-порте класу люкс з використанням швейних технологій та фелтинга. Felta – це сучасний, стильний, надзвичайно зручний одяг та аксесуари, взуття, ексклюзивні предмети інтер'єру.