0
MOD_VIRTUEMART_CART
 x 
MOD_VIRTUEMART_CART_EMPTY

Бренд Фелта

Чарівний повсть

Колись повсть був найпоширенішим текстилем для багатьох народів і користувався величезною популярністю. Його використовували не тільки в побуті, але і в медицині, військовій справі, і навіть будівництві. Повстю одягали юрти, ткали з нього килими, лікували хвороби кісток і вистилали кальчугі, і це далеко не весь список. Овеча шерсть багата ланоліном (природним воском), дивним чином випаровує і поглинає вологу, залишаючись при цьому сухою. Саме цю унікальну властивість використовували при лікуванні застуд, запалень суглобів, загоєнні переломів і ран. Сучасна медицина також визнає неперевершені властивості повсті, а особливо повстяної взуття, яка не тільки масажує стопу, покращує кровообіг і знімає напругу, але і завдяки дихаючої структурі перешкоджає виникненню грибкових захворювань.

За часів погоні за прибутком і дешевизною ми забули, що натуральні матеріали, це не тільки здоров'я, а й свято естетики. У спробі наповнитися природною енергією, відродитися з попелу, людство судорожно згадує і відновлює по крупицях ремесла і технології вікової давнини. Еко-технології цікавлять все більшу кількість людей і це тільки початок. Повсть має до цього пряме відношення По-перше, це сировина отримується без насильства і вбивства живих істот, шерсть стрижеться в певний час, і зберігає на клітинному рівні всі свої унікальні властивості По-друге виробництво валяних виробів це суто ручна праця, без використання будь або хімікатів і шкідливих речовин, тільки руки, вода і мило.

Зіткнувшись одного разу з технікою войлоковалянія, ви вже не зможете залишитися байдужими. Сам процес-це глибока і серйозна медитація, розкладаючи пасмо за пасмом ви стикаєтеся зі своєю первинною природою, радістю творчості і віковими традиціями. Теплий і пластичний повсть, слухняний і м'який в руках майстра, знаходить форму і вбирає всю любов людських рук, яка живе в кожному виробі і несе здоров'я в усіх відношеннях своїм власникам. Завдяки новаторству і технічним можливостям нашого часу цей процес знайшов інше звучання: з'єднання вовни з шовком, декоративними волокнами бамбука, віскози, трав і рослин і навіть металу і скла дає неперевершені фактури і візуальні ефекти Дизайнери широко використовують це в своїх колекціях і розробках.

Якості повсті важко переоцінити, але віддаючи на благо людства всі свої прекрасні властивості, він ще і невибагливий до відходу. Напевно, це найцікавіша його особливість. Валяні вироби не просто можна прати, але і потрібно, так як правильно виготовлений повсть не скачується, що не витирається і не деформується, він чітко тримає форму і після прання. Прання може бути як ручний так і машинної (для делікатних тканин), в прохолодній воді з обов'язковим використанням засобів для вовни. Справа в тому, що кошти для прання вовни зберігають дуже цінний ланолін. Після прання виріб просто віджимають в рушнику як в'язану річ, і розкладають сушити. Прасують у вологому стані на середній температурі, як звичайне виріб з вовни повертаючи йому форму. Дотримуючись такі прості правила, повсть буде радувати вас не один рік.

Одного разу придбавши виріб з повсті, отримуючи комфорт і задоволення, прохолодним ввечері і навіть спекотним днем, розумієш, що закоханий в цей матеріал назавжди.